למה אנחנו

מפעילים מדהימים במגוון נושאים

שנה חלפה ועברה יום הולדת הנה בא ושוב במוחנו עולה השאלה, מה נתכנן לחתן החגיגה?

אם אתם מתלבטים אך הגיע הזמן שתכירו את "הופ הופ טרללה", אנחנו מפעילים לימי הולדת וזו המומחיות שלנו. אנחנו נדע להעניק לילדכם חוויה בלתי נשכחת. אצלנו תקבלו מפעילים לימי הולדת מקצועיים שמבינים ילדים, האירוע הבא שלכם יהיה מוצלח ומעניין. לא עוד חזרה על נושא נדוש, לא עוד איבוד ריכוז של הילדים בשל חוסר עניין! אנחנו ב"הופ הופ טרללה"  יודעים לעשות שמח.

צוות המפעילים לימי הולדת דואג תמיד להיות מעודכן ורענן, איכות המופע שלנו גורמת לכולם להיות שותפים לשמחה. מגוון הנושאים שלנו כל כך מגוון שאפשר להתאים מופע לכל גיל וילד.

לא סתם ליצנים, אנחנו מפעילים לימי הולדת

צוות המפעילים שלנו מעבר להיותו מצחיק מעניין וסוחף הוא גם מקצועי לחלוטין. לא עוד מסיבת יום הולדת שחוזרת על עצמה, כיף ושמחה, קשר וחיבור עם הילדים אינו משימה קלה אולם אנחנו מיומנים ומכירים את הילדים בצורה שיוצרת קשר אמיתי, מעניין, מצחיק ומהנה. בזכות הותק המקצועיות והנסיון הצלחת האירוע מובטחת, אנחנו יודעים כיצד ליצור קישרי אהדה עם כל אחד ואחד מהילדים, אף אחד לא נשאר בצד, כולם משתתפים, נהנים ושמחים.

בחירת מפעילים לימי הולדת

שאלת השאלות שמהווה התלבטות לא קלה, מפעילים לימי הולדת צריכים להיות תמיד עם היד על הדופק, להיות מעודכנים ברוח השעה ולתת לילדים הופעה מרשימה. מפעילים לימי הולדת שיודעים בדיוק כיצד להתקשר לכל ילד וילד יעשו את הקסם. הבדיחות והלהטוטים, השירים והמשחקים כולם יחד וכל אחד לחוד יהיו זיכרון מקסים לכם ההורים וגם לילדים.

אז כאשר מגיע מועד החגיגה מגיע, תנו לנו להגיע, ויחד נערוך מסיבת יום הולדת מיוחדת. צוות המפעילים לימי הולדת יקים את הבמה, יקשט את הסביבה וילביש את חתן החגיגה. ואם לכם יש נסיכה על אחת כמה וכמה. מופעים משולבים עם קוסמים, ליצנים, להטוטים ופרסים. את יום ההולדת הבא ילדכם יזכור באהבה. פנו עוד היום אל צוות המפעילים לימי הולדת של "הופ הופ טרללה" ויחד נתאים לכם אירוע מיוחד, מעניין, מהנה ומרגש.

ליצנית לימי הולדת

ליצנית לימי הולדת מצחיקה ומבדרת

יום הולדת קרב ובא ושוב עולה אצלנו השאלה, מה השנה? מה הפעם? אני שרון דניאל ליצנית לימי הולדת היא התשובה. מופע מצחיק עד דמעות מלהיב ומעניין, מופע מבדר לכל הגילאים.  אמנם להיות ליצן אינו דבר קשה כל כך, אף אדום ותלתלים בשיער, צבע על הפנים ומכנסיים בצבעים, אולם כדי להעביר הופעה מעניינת ומרתקת, שבה כולם משתתפים ולא מאבדים עניין זה כבר דורש מיומנות ומקצועיות, ואכן ניסיון וותק מאפשרים לי להיות ליצנית לימי הולדת מצחיקה וסוחפת. כולם יודעים כשמדובר ביום הולדת מתחילה ההתלבטות, אני כאן עבורכם כדי להסיר דאגה מליבכם. ליצנית לימי הולדת שמכירה יודעת ומבינה. מופעי הבידור שלנו מגיעים לכל אחד, כל ילד עבורי הוא מיוחד, אנחנו יודעים כיצד לשתף ולעניין כל ילד וילדה. ההופעות שלי מותאמות ומתאימות למגוון גילאים, ילדים צוחקים ונהנים עם דמויות מוכרות מתוכניות אהובות, נערים מצחוק מתפקעים ממופע מבדר במיוחד, ומבוגרים נהנים עד בלי די כי ליצנית לימי הולדת בשבילי זו דרך חיים.

ליצנית לימי הולדת בהופעה מרהיבה

מידע וניסיון ואהבה גדולה, יצרתי את הדרך לשמחה גדולה, אנחנו יודעים לייצר אירועים מצחיקים ומהנים. הילדים משתתפים באופן מלא צוחקים ונהנים מהרגע הראשון. כולם מוזמנים לבמה, ועם כולם יוצרים קשרי אהדה. בליווי של צחוק, שירים, ריקודים ומופעים, אנחנו את יום ההולדת של ילדכם ננעים.

ליצנית לימי הולדת זה לא הכול שילוב של מתנפחים, דוכני מזון והפעלות שונות יוצרים אווירה מיוחדת במינה. כל יום הולדת הינו מיוחד במינו ואני כליצנית לימי הולדת מבינה את זה במיוחד, השמחה והאושר היא דרך חיים עבורי, קל וחומר אהבתי לילדים.

ליצנית לימי הולדת ואירועים מוצלחים לכל הגילאים

כאשר את רוצים לבחור בליצנית לימי הולדת שפשוט דואגת לכל, צלצלו אלי עוד היום ויחד ניצור מסיבה מופלאה, עם בלונים, חידונים, משחקים ופרסים. ליצנית לימי הולדת שמשלבת מגוון נושאים מעניינים ומרתקים, במקצועיות ואיכות זו אני. לצחוק אין גיל וכך גם ההופעות מותאמות לכולם, לילדים נערים בוגרים ומבוגרים, נבחר נושא מרכזי עדכני ומעניין שיגרום לכולם ליהנות ללא גבולות. אשמח לראותכם באירוע הבה ולהיות חלק משמחתכם.

מפעילה לימי הולדת

יום הולדת מתקרב? אתם צריכים מפעילה לימי הולדת

היום המיוחל מתקרב ובא, ואיתו ההתלבטות מה נכין השנה לכבוד יום ההולדת, האם שוב ניקח את כולם לאולם המשחקים?, אולי נכין ונתכנן לבד?, כל השאלות האלו חוזרות על עצמן שוב ושוב. אולם כעת אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם, אני שרון דניאל, מפעילה לימי הולדת אקח את המושכות לידי. לא עוד התלבטויות חוזרות על עצמן, לא עוד שאלות כמו מה השנה ואיך יהיה, כמפעילה לימי הולדת מקצועית עם וותק וניסיון רב עם ילדים ההבטחה שלי אליכם היא שאין יותר צורך לחפש, מצאתם!.

מפעילה לימי הולדת עם ניסיון עושה את ההבדל

ההיכרות שלי עם ילדים לאורך הזמן מאפשרת לי כמפעילה לימי הולדת להיות תמיד עם הרעיונות העכשוויים ביותר, הניסיון שלי מאפשר לי להתחבר לכל משתתפי החגיגה, הכוונה היא שיותר לא יהיו ילדים חסרי עניין ומשועממים. כמפעילה לימי הולדת אני דואגת באופן תמידי להיות עם נושאים מגוונים ועדכניים. תוכניות ההפעלה שלי כוללות שילוב של אלמנטים יחד עם פעילויות מעניינות ומבדרות. מופעי להטוטים, משחקי חברה שמשתפים את כל הילדים הם רק חלק קטן מהתוכנית שלי אליכם. כבר מהרגע הראשון שאני מגיעה אליכם כמפעילה לימי הולדת הקשר שנוצר ביני לבין בעל או בעלת השמחה מהווה אבן יסוד להצלחת ההופעה. אינני מקלה ראש בשום אירוע, ההצלחה שלי היא ההצלחה שלכם.

יום הולדת שמח ומבדח

יום ההולדת שלכם חשוב לכם עד מאוד, קל וחומר שגם אני כשותפה להצלחה שלכם אשלב את כל כישורי כמפעילה לימי הולדת ואצור את האווירה המושלמת. שילוב של נושא מרכזי יחד עם מתכונת מוצלחת של הופעה המשתפת ומשלבת את באי יום ההולדת יוצרת עניין ומיקוד של הילדים. בזכות עניין ומיקוד זה הילדים אינם מאבדים עניין, כי כאשר ישנו איבוד עניין אז הילדים מתחילים להפריע או להשתעמם, דבר כזה יכול לגרוע מההנאה של האירוע, לכן אני כמפעילה לימי הולדת מקצועית יודעת בדיוק כיצד לגשת ולפנות לכל אחד ואחד וליצור קשר אישי, יכולת זו מאפשרת את הצלחת האירוע והנאה מושלמת לכולם.

אז באירוע הבא אשמח להיות המפעילה לימי הולדת שלכם ולגרום לכם ליהנות מיכול רגע.

פניה מהירה

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box