כמו כולם גם אנחנו עברנו אירוע אחד או שניים בחיים, ואנחנו תמיד מצקצקים עם הפה כשמגיעים עוד הפעם לאירוע ושוב פעם אותו השטיק, עוד פעם דגים וצ'יפס בכניסה, עוד הפעם כוס שמפנייה בכניסה, עוד הפעם בר משקאות, אז אולי יוציאו איזו הפתעה קטנה באמצע האירוע אבל מאוד קשה להפתיע אותנו ואנחנו בגדול קהל מאוד קשה. אחד הדברים שאולי לא יפתיעו אותנו אבל נשארו אטרקציה ודבר שמעלה את מצב הרוח בכל אירוע הוא עניין הבלונים וכל מה שקשור בתחום של עיצוב אירועים בבלונים.

בני אדם פשוט אוהבים בלונים. ומה שהכי חשוב היום באירוע, תאמינו או לא, זוהי רחבת הריקודים ומה שקורה בה, אם תהיה אטמוספירה חגיגית ונעימה, אם תוציאו לרחבה אטרקציות ותתמקדו בעיצוב ובמיקום שלה האירוע יכול להיות אירוע מדהים ואנשים יזכרו אותו לטווח ארוך.

מה הסיפור של לקנות כמה בלונים?

יש כאלו שיחשבו שמה הסיפור, אני אקנה אלף בלונים, אתלה אותם ואפזר ברחבה ויהיה ממש כיף! אז זהו, שלא תאמינו כמה עיצוב אירועים בבלונים זוהי עבודה מקצועית שיכולה להפוך כל אירוע לפשוט מדהים! כן לא פחות מזה שימו לב למה אני מתכוון: עיצוב תקרה שלמה של בלונים בצורת שמיים ועננים, ארמונות קסומים הבנויים ממאות בלונים, בר שלם שבנוי מבלונים, כל מני פסלים מרהיבים ברחבה והכל עשוי מבלונים שנותנים הרגשה של אגדה לאירוע. אם מדובר בילדים הלסתות שלהם יפלו כשהם יראו את ממלכת הבלונים שעליה כל אחד מהם חולם ויקנאו מאוד באותו הילד שהם הגיעו לאירוע שלו, קינאה בריאה. אמן בלונים הוא אמן לכל דבר והוא מקצוען, הוא יפסל לכם דברים שלא חשבתם מעולם שככה נראה עיצוב בבלונים.

במי נבחר?

יש כמה עסקים שמציעים עיצוב אירועים בבלונים ותמיד כדאי לבחור בעסק שהוא מקצועי ואמין. איך נדע אם העסק מקצועי ואמין? קודם כל נבקש ללכת או לבוא ולראות את אחד מהאירועים שהוא עושה בלייב או בתמונות, דבר שני נבדוק האם יש חוות דעת והאם הבן אדם הזה עשה כבר כמה אירועים בחייו. לאחר מכן נבדוק באיזה חומרים ובאיזה שיטות הוא משתמש והאם הבן אדם משרה עליכם אווירה טובה שכן זה הדבר הכי חשוב בסגירת עיסקה שקשורה לאירוע שלכם או של יקיריכם. אני מציע גם לבדוק ולחשוב קודם כל מה תרצו לעצב, יש אפשרות לעצב את הרחבה כמו שאמרתי אבל גם אפשרות לעצב את כל האולם כולל כניסה, שולחנות ועוד כמוכן האם מגיע מפעיל בלונים לרחבה לחלק בלונים מעוצבים באופן אישי לאורחים ואם כן האם זה כלול בשירות ובעיסקה. אני ממליץ כן להביא אטרקציה אחת לרחבה שכן זה מאוד משאיר רושם על האורחים, זה גם שובר את רצף האירוע ונותן לאורחים הרגשה של פעילות ושל אירוע מיוחד שקורים בו הרבה דברים. ככה זה שעושים עיצוב אירועים בבלונים.

פניה מהירה

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box