חלפה לה שנה, ושוב הגיע יום ההולדת של הילד או הילדה. אם היה לכם כרגע זמן להתרגש, אולי הייתם מתרגשים, אבל כרגע, יש לכם כל כך הרבה על הראש: למצוא תאריך פנוי (בין כל החוגים), לערוך את רשימת המוזמנים (מגיל מסוים, יחד עם הילד/ה), לארגן את המזון כך שכולם יוכלו ליהנות ממנו (כולל הרגישים לגלוטן, האלרגיים למוצרי חלב, האלרגיים לבוטנים וכן הלאה), להזמין (או לאפות) את העוגה המושלמת ו... כמובן, הכי חשוב, לחשוב כיצד תעסיקו עשרה (או יותר) ילדים במשך אחה"צ שלם. וכאן, העניין מתחיל להסתבך...

מפעיל קריוקי, ליצנית וקוסם נכנסו למסיבה

עד לגיל מסוים, מסיבות ימי הולדת של ילדים אינן מסובכות: אתם מזמינים כמה ילדים שמגיעים עם הורה-תורן, שמים סרט או דיסק שירי ילדים, וזהו. אבל, בערך בגיל שבו נכנסים הילדים לכיתה א', המסיבות הופכות למסיבות רבות משתתפים. מכיתת גן חובה הקטנה, הילדים עוברים לכיתה א', המכילה עשרים ומעלה ילדים, ההורים כבר אינם מלווים את הילדים לחגיגות ודרישותיהם של הילדים גדלות, ביחס הפוך ליכולת שלהם להתרכז בסרט או בדיסק של שירי ילדים. וכעת, יש לכם בבית עשרים ומשהו ילדים חסרי מנוחה, עליזים וקופצניים. זהו הגיל, בערך, שהגיע הזמן לוותר על הפעלת המסיבה בכוחות עצמכם ולהיעזר באנשי מקצוע למשל, מפעיל קריוקי המתאים למסיבות קריוקי לילדים, קוסם, ליצן או מארגנת הפעלות ימי הולדת. הבחירה בהפעלה שתמלא את הזמן במסיבת יום ההולדת הינה נגזרת ישירה של מין הילד החוגג (בנות תעדפנה הפעלות שונות מבנים), גילו (ילדים בוגרים יותר יעדיפו, אולי, מסיבת יום הולדת מחוץ לבית, כמו במתחם המשחקים שבקניון הקרוב), אופיו ותחומי ההתעניינות שלו.

מסיבות נושא

יתכן שהילד שלכם היה רוצה מסיבת יום הולדת שכולה בסימן "מוצאים את דורי" או שהבת שלכם הייתה רוצה יום הולדת שלאורך כולו היא תהיה אלזה מ"לשבור את הקרח" (כן, אנחנו יודעים שחג הפורים חל לא מזמן חלף, עכשיו, שכנעו אותה בכך ☺), רק שאתם אנשים עסוקים למדי, ובין העבודה, המשפחה וההתעלפות בכל ערב באפיסת כוחות על ספת הסלון, אין סיכוי שתצליחו לארגן מסיבת יום הולדת שתשביע את רצון חתן/כלת השמחה.

מה עושים? אם אינכם מסוגלים להתמודד עם הכל לבד, נסו להאציל סמכויות לילדיכם הבוגרים יותר, לסבים, לסבתות, לדודות. תהיו מופתעים לגלות עד כמה הקרובים לכם נכונים לעזור ומוכנים להושיט יד, אפילו בתחומים שעד כה נחשבו לתחום הבלעדי שלכם (כמו אפיית העוגה, עיצוב והדפסת ההזמנות לחגיגה או קישוט הבית). יתכן שהתוצאה תהיה מעט פחות טובה מזו שהייתם משיגים בעצמכם, אבל תוכלו למקד את תשומת הלב שלכם בדברים החשובים באמת.

הכי חשוב לזכור:

זוהי מסיבת יום ההולדת של הילד/ה שלכם. למרות שדברים עלולים שלא להתנהל כמו שתכננתם, אל תתנו לכך להעכיר את מצב הרוח שלכם את מצב הרוח של חתן/כלת השמחה.

פניה מהירה

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box