כל אירוע חתונה משול להפקה שלמה, בחירת האולם, האוכל, הבגדים וכדומה. בכל חתונה יש צורך באטרקציה ייחודית שתגרום לכולם לזכור את האירוע שלכם בזכותו, היו מסוקים, היו מעליות שיורדות מלמעלה ומעליות שעולות מלמטה, היו יונים ועוד מגוון דברים. כיום האטרקציה המדוברת ביותר היא בלונים לחתונה.

בלונים לחתונה פשוט עושים את ההבדל הגמור בין אירוע לאירוע מיוחד עם בלונים לחתונה. לא מדובר על בלונים רגילים אלא על בלונים לחתונה מעוצבים, חלקם בצורות מיוחדות וחלקם בקיפולים מיוחדים. יחד עם זאת אחת האטרקציות הנדרשות היא הפרחת בלונים לחתונה באירוע.

חופה מיוחדת עם בלונים לחתונה

כאמור תמיד אנו מנסים למצוא את המיוחד והייחודי על מנת ליצור את ההבדל בינינו לאחרים והפרחת בלונים לחתונה בחופה היא אחת הדרכים המיוחדות יותר לעשות זאת. הביצוע יחסית פשוט ומיוחד כאחד, עם תום הקידוש ושבירת הכוס משוחררים עשרות בלונים לאוויר, יהיו שיבחרו בלונים לבנים, אדומים ירוקים, או בכל צבע אחר, יהיו שישלבו את כל הצבעים יחד, חלק יבחרו להעיף לשמים בלונים ארוכים רחבים בצורות ועוד. המטרה היא ליצור בעזרת בלונים לחתונה את אפקט הייחודיות שכולם ידברו על כך גם למחרת.

יותר זול לרכוש לבד את הבלונים לחתונה, האומנם

אכן כן, בהחלט יותר זול לעשות דברים לבד, גם להכין לבד את האוכל לחתונה יותר זול אבל לא תעשו זאת נכון?, בלונים לחתונה הם בלונים לכל דבר ועניין אולם כשם שיש סוגים שונים של אוכל ורמות שונות של צלמים כך גם לגבי בלונים לחתונה יש סוגים שונים ואיכויות שונות. ככל שאיכות הבלונים גבוהה יותר כך הם יחזיקו מעמד לאורך זמן רב יותר, האירוע אמנם נמשך כ 3 - 4 שעות אך את המזכרות מבלונים כולם אוהבים לקחת הביתה וככל שיישארו להם יותר זמן כך הם יזכרו את האירוע שלכם יותר. בנוסף על כך גם לגבי יצירת הצורות והעיצובים נדרש בעל מקצוע מיומן, אמן הבלונים נמצא בין האורחים במהלך האירוע ומייצר עבורם ללא הפסק צורות מגוונות כגון כתרים, צמידים ושלל דוגמאות נוספות. חשוב לציין כי תמיד כאשר שוכרים בעל מקצוע ובמיוחד לטובת בלונים לחתונה הביצוע יהיה טוב יותר, תחסכו זמן וכסף ובעיקר תהיו פנויים עבור האורחים שלכם.

ישנם כאלו החוגגים את חתונתם ולא נשאר להם תקציב נוסף להזמין את אמן הבלונים לאירוע, לפיכך ובהתאם לזאת ניתן לראות שהם מזמינים מאמן הבלונים בלונים באיסוף עצמי, זאת אומרת הם מגיעים לקחת את הבלונים ממקום מושבו של האמן ללא צורך בכך שהאמן יגיע לחלק את הבלונים באירוע לפיכך ובהתאם לזאת ניתן לראות שאמן הבלונים חוסך זמן יקר, כידוע זמן שווה כסף וכך יוצא שבעלי השמחה חוסכים בעלויות של אמן בלונים לחתונה.

פניה מהירה

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box