כאשר אנחנו מתכננים לחגוג מסיבת יום הולדת או אירוע אנחנו צריכים לקחת בחשבון את נושא ההפעלות לימי הולדת, הסיבה לכן היא שמפעילים ליום הולדת צריכים להיות אנשי מקצוע איכותיים שיתנו מענה למגוון סוגים של הפעלות לימי הולדת.

החשיבות בבחירת מפעילים ליום הולדת מקצועיים באה לידי ביטוי בכך שהם מיומנים בהעברת פעילויות מגוונות לילדים בגילאים שונים.

 

במסיבות יום הולדת שבהם משלבים  משחקים והפעלות לימי הולדת צריך לקחת בחשבון שנדרשת התאמה לקבוצת גיל ואופי הילדים . הסיבה לכך היא כדי למנוע שעמום וחוסר עניין של הילדים.

קיימים אין ספור סוגים של הפעלות לימי הולדת החוכמה היא לדעת לבחור את זו המתאימה ביותר , הפעלה ליום הולדת שאינה מתאימה יכולה לגרום למורת רוח אצל הילדים.

מפעילים ליום הולדת הם בעלי מקצוע שחלקם אף למדו משחק ותיאטרון אשר מיומנים בהעברת הפעלות לימי הולדת לילדים בכל מגוון הגילאים. החשיבות במפעילים ליום הולדת מקצועיים באה לידי ביטוי באופן שבו הם מעבירים את המסר, המשחק, הצחוק והשמחה לילדים בזמן ההפעלה .

סוגי ההפעלות לימי הולדת הם מגוונות ומרובות, ברור שהפעלה ליום הולדת עבור בנים שונה מבנות.

הפעלות לימי הולדת נבדלות גם באביזרים והציוד המתלווה לאירוע, ישנם מפעילים ליום הולדת שכוללים באירוע מתקני מזון שונים כגון מ" מפל שוקולד", " מכונת סוכר ( עבור שערות סבתא ממותקות), מתקני נקניקיות ואפילו מכונת פופקורן.

נושאי ההפעלה מגוונים אף הם ובדרך כלל הנושא מלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו.

הפעלות לימי הולדת כגון הפעלת הישרדות היא הנפוצה ביותר והמשלבת מגוון משחקים, חיפושי אוצר, סיפור נושא ותלבושות.

ככל שגיל הילדים עולה כך המפעילים ליום הולדת משדרגים את רמת הקושי בהפעלה עצמה.

הפעלה לימי הולדת עלולה להיכשל אם יבחר נושא שאינו מתאים לגיל הילדים.

לסיכומו של עניין הפעלות לימי הולדת דורשת מפעילים מנוסים,  מפעילים ליום הולדת חייבים להתאים את נושא ההפעלה לגיל וכמות הילדים.

פניה מהירה

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box