הנסיך התבגר? הנסיכה גדלה? איתם גם היצירתיות והמקוריות הנדרשת בהפעלות לימי הולדת.

מפעילים לימי הולדת עמלים כל פעם מחדש להמציא ולשפר את הופעתם. הפעלות לימי הולדת כבר אינם ריצה עם כפיות בפה או שק קשור על הרגליים. כיום מפעילים לימי הולדת יוצרים אומנות בימתית של ממש בעת הפעלות לימי הולדת. וההפקה הופכת למורכבת יותר ויותר.

 

תמיד אנחנו חושבים איך ובאיזו דרך נבחר את הפעלות לימי הולדת וכל שנה העניין הופך לקשה יותר ויותר.

לכן כדי שנבחר במפעילים לימי הולדת יצירתיים וחדשניים שיהיו שונים מהסטנדרטים המקובלים.

כל פעם שאנו חושבים על הפעלות לימי הולדת כדי שנחשוב באותה נשימה על מפעילים לימי הולדת. תנו למקצוענים לעשות את שלם. אתם ההורים תדאגו שיהיו מספיק ממתקים ושיהיה כיף אמיתי לבעל או בעלת השמחה.

מפעילים לימי הולדת ישנם המון אולם אלו שבאמת שוקדים על הפעלות לימי הולדת ייחודיות, מעניינות וכאלו שישאירו חותם על החוגגים ממש ניתן למצוא בפינצטה.

חשוב לידע את המפעילים לימי הולדת על מיקום האירוע ואין הכוונה היא לכתובת המגורים, הכוונה היא לשטח בו יתקיימו הפעלות לימי הולדת.

הבדל גדול קיים בין בית סגור לחצר רחבה או גינה ציבורית, אפילו כיתה או מתנ"ס יעשו את ההבדל.

ובהתאם למיקום יש לבחור את ההפעלה ליום ההולדת המתאימה.

ישנו מגוון רחב של הפעלות לימי הולדת ולא כל אחד מהמפעילים לימי הולדת יודע להעביר את הערב בהתאמה לחוגגים, מבחינת גילם או אופיים.

מפעילים לימי הולדת מקצועיים יוכלו בקלות ליצור אירוע מושלם.

כאמור ישנם המון סוגי הפעלות לימי הולדת, חלקם כוללים מוטיב קבוע ומעניין כגול הפעלת הישרדות או פיראטים, חלק מההפעלות לימי הולדת כוללים מתנפחים ודוכני מזון.

מפעילים לימי הולדת איכותיים יודעים לתת מענה כמעט לכל הנדרש עבור הפעלת יום הולדת מוצלחת , כך שמה שנותר הוא עבורכם ההורים הוא להנות עם ילדכם במהלך האירוע.

זכרו אירוע שבו יכללו מירב המרכיבים והם יסופקו על ידי המפעילה או המפעיל הוא זה שיעשה את ההבדל ויחסוך מכם הרבה מורת רוח, הכנות מקדימות והוצאות מיותרות.

פניה מהירה

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box