כמו כולם גם אנחנו עברנו אירוע אחד או שניים בחיים, ואנחנו תמיד מצקצקים עם הפה כשמגיעים עוד הפעם לאירוע ושוב פעם אותו השטיק, עוד פעם דגים וצ'יפס בכניסה, עוד הפעם כוס שמפנייה בכניסה, עוד הפעם בר משקאות, אז אולי יוציאו איזו הפתעה קטנה באמצע האירוע אבל מאוד קשה להפתיע אותנו ואנחנו בגדול קהל מאוד קשה. אחד הדברים שאולי לא יפתיעו אותנו אבל נשארו אטרקציה ודבר שמעלה את מצב הרוח בכל אירוע הוא עניין הבלונים וכל מה שקשור בתחום של עיצוב אירועים בבלונים.

חלפה לה שנה, ושוב הגיע יום ההולדת של הילד או הילדה. אם היה לכם כרגע זמן להתרגש, אולי הייתם מתרגשים, אבל כרגע, יש לכם כל כך הרבה על הראש: למצוא תאריך פנוי (בין כל החוגים), לערוך את רשימת המוזמנים (מגיל מסוים, יחד עם הילד/ה), לארגן את המזון כך שכולם יוכלו ליהנות ממנו (כולל הרגישים לגלוטן, האלרגיים למוצרי חלב, האלרגיים לבוטנים וכן הלאה), להזמין (או לאפות) את העוגה המושלמת ו... כמובן, הכי חשוב, לחשוב כיצד תעסיקו עשרה (או יותר) ילדים במשך אחה"צ שלם. וכאן, העניין מתחיל להסתבך...

כל אירוע חתונה משול להפקה שלמה, בחירת האולם, האוכל, הבגדים וכדומה. בכל חתונה יש צורך באטרקציה ייחודית שתגרום לכולם לזכור את האירוע שלכם בזכותו, היו מסוקים, היו מעליות שיורדות מלמעלה ומעליות שעולות מלמטה, היו יונים ועוד מגוון דברים. כיום האטרקציה המדוברת ביותר היא בלונים לחתונה.

כאשר אנחנו מתכננים לחגוג מסיבת יום הולדת או אירוע אנחנו צריכים לקחת בחשבון את נושא ההפעלות לימי הולדת, הסיבה לכן היא שמפעילים ליום הולדת צריכים להיות אנשי מקצוע איכותיים שיתנו מענה למגוון סוגים של הפעלות לימי הולדת.

החשיבות בבחירת מפעילים ליום הולדת מקצועיים באה לידי ביטוי בכך שהם מיומנים בהעברת פעילויות מגוונות לילדים בגילאים שונים.

הנסיך התבגר? הנסיכה גדלה? איתם גם היצירתיות והמקוריות הנדרשת בהפעלות לימי הולדת.

מפעילים לימי הולדת עמלים כל פעם מחדש להמציא ולשפר את הופעתם. הפעלות לימי הולדת כבר אינם ריצה עם כפיות בפה או שק קשור על הרגליים. כיום מפעילים לימי הולדת יוצרים אומנות בימתית של ממש בעת הפעלות לימי הולדת. וההפקה הופכת למורכבת יותר ויותר.

פניה מהירה

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box