ליצנית ליום הולדת

ליצנית ליום הולדת

כאשר ילדכם חוגג יום הולדת מתחיל חיפוש אחר ליצנים לימי הולדת איכותית שתפעיל את הילדים בצורה מהנה ומגוונת . ליצנים לימי הולדת מקצועית צריכה להפעיל ולרתק את הילדים למשך כשעתיים ולדאוג לפעילות מגוונת

הליצנית מחופשת בצורה משעשעת עם בגדים צבעוניים, נעליים גדולות ואף אדום ומאופרת קצורה צבעונית. ההפעלה שלה כוללת אטרקציות כמו: מופעי קסמים, מופעי תיאטרון בובות, משחקים היתוליים, מוסיקה מקפיצה, שיתוף ילדים שונים בהפעלות על ידי ילד יום ההולדת, טקס הדלקת נרות העוגה ועוד.

מופע הליצנית תלוי בגיל הילד, במיקום היום הולדת, בעונה בה היא נערכת ובנושא או האפשרויות שנבחרו. יש הרוצים יום הולדת סביב נושא כמו " אבירים ונסיכות, גיבורי על כמו ספיידרמן או באטמן, דורה ועוד. במקרים אלה ליצנים ליום ההולדת מופיעה כדמות מתוך הנושא הנבחר ומפעילה את הילדים ברוח הנושא. הילדים מתחפשים לדמות של גיבור העל או האביר וממלאים משימות המתאימות לדמות .

אטרקציות נוספות הן ג`מבורי עם מתנפחים , מנהרות בהם הילדים עוברים, מצנח, חישוקים, דוכני מזון כמו נקניקיות, סוכר מתוק ועוד. הילדים מוציאים מרץ, צוחקים ונהנים.

הליצנית מזמינה את הילד או הילדה החוגגים יום הולדת בתחילת האירוע והם מהווים דמות מרכזית ביום ההולדת . הם בוחרים ילדים למשימות , מבצעים בעצמם משימות, מככבים בטקס הדלקת נרות ובהרמה על כסא . הילד החוגג מרגיש במרכז העניינים וכל תשומת הלב מרוכזת בו.

הליצנית דואגת לכך שכל הילדים ישתתפו , ייהנו ויקבלו פרסים. היא צריכה לשים לב אם יש ילד שיושב בצד ולא משתתף , ילד שבוכה או מקרים אחרים בהם ילד לא נהנה.

בכדי למצוא  ליצנים לימי הולדת ברמה גבוהה כדאי לקבל המלצות מחברים ששמעו עליה או שהיא הפעילה עבורם אירוע . ניתן גם לראות ליצנים שונים בפעולה ולבחור את המתאים ביותר .

כשבוחרים מפעילה המועסקת על ידי חברה יודעים שהיא כבר עברה סינון קפדני ונבחרה בשל היותה מקצועית ואיכותית .  ליצנים לימי הולדתכזו ניתן למצוא בחברה " הופ הופ טרללה ". חברה זו מעסיקה ליצנית שהיא שחקנית מקצועית , המשלבת באירוע אטרקציות רבות . החברה מפיקה אירועים בהיקפים קטנים וגדולים ומייבאת מתנפחים. המופע של הליצנית משולבים מתנפחים מרהיבים, ענקיים ובטיחותיים ביותר. בנוסף ניתן לשלב מופע קסמים, להטוטנים, דוכני מזון ועוד. חברת "הופ הופ טרללה" היא מקצועית, אמינה וחדשנית המעניקה יחס אישי. צוות החברה מקצועי ואחראי וליד כל מתנפח יש השגחה מלאה של מפעיל.

עם שרון הליצנית יום ההולדת יתנהל בצורה מיוחדת, עם מוסיקה סוחפת, שלל אטרקציות, הומור והנאה
עוד בקטיגוריה ליצנים ליום הולדת »

פניה מהירה

מחפשים מפעילים לימי הולדת? מצאתם! קראו עלינו וצרו קשר

 

הפעלות ליום הולדת לכל גיל

הדעה הרווחת היא שהפעלות ליום הולדת מתאימות רק לילדים, אולם לא כך הם הדברים ילדים, נערים ואפילו מבוגרים כולם נהנים מהפעלות ליום הולדת כל עוד הן טובות ומהנות. ניתן להתאים הפעלות ליום הולדת לכל גיל על ידי בחירת נושא מתאים. אולם לא רק התאמת נושא תאפשר הפעלות ליום הולדת לגילאים שונים, ישנה גם חשיבות רבה למפעילים לימי הולדת עצמם, עד כמה הם מוכשרים ובעלי ידע להעביר את האירוע תוך שמירה על מיקוד ועניין. הדבר הבולט שגורע באופן משמעותי מההנאה של האירוע הוא שהפעלות ליום הולדת אינן מעניינות או מושכות את המשתתפים, הריכוז נעלם והשעמום מחלחל וכך מתחילים לאבד עניין ולרוב אצל ילדים הם מתחילים לקום, לזוז, להפריע וכדומה. כך שישנה חשיבות רבה מאות לכישוריהם של מבצעי הפעלות ליום הולדת.

נושאים מגוונים למגוון הפעלות ליום הולדת

על אף שהפעלות לימי הולדת מתאימות לכל הגילאים עדיין ישנה חשיבות לנושא המרכזי, הרי שהנושאים המתאימים לילדים אינם מתאימים לנוער, קל וחומר למבוגרים. צוות הפעלות ליום הולדת מקצועי יש לו נושאים מגוונים שמותאמים לגילאים שונים, נוסף על הנושאים גם הציוד הנלווה משתנה בהתאם, אם זה בסוג מתקני המזון או המתנפחים למיניהם, ניתן לשלב כמובן צוותי בידור וקריוקי שתמיד מתאימים ומשתפים את כל המוזמנים. כמו כן צוותי הפעלות ליום הולדת כוללים ליצנים, קוסמים, בדרנים ועוד.

לסיכום אנו מבינים כי הפעלות ליום הולדת ניתנות להתאמה לגילאים שונים וזאת על ידי בחירת נושאים המתאימים לגיל המשתתפים. ניתן לשלב ציוד מגוון יחד עם ההפעלות ליום הולדת כגון מתנפחים, מתקני מזון, צוות ליצנים וכמובן לבחור מבין מגוון נושאים מרכזיים עם התאמה מושלמת לגיל המשתתפים.

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box