יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות
לאור הצלחתה המסחררת של תוכנית הריאליטי הידועה "הישרדות" עלה הרעיון הפופולרי כיום בקרב חגיגות ימי ההולדת: יום הולדת הישרדות. לא עוד ליצנים ומשחקים ביתיים, הילדים בתקופתנו הנוכחית מעוניינים בפעילות מאתגרת, תחרותית, וחווייתית. ישנן מספר דרכים לארגן יום הולדת הישרדות
מאמר זה יתמקד בשתי דרכים עיקריות הרווחות כיום: ארגון עצמאי של הפעילות , האביזרים והתפאורה הדרושים, לעומת ארגון מקצועי על ידי מפעיל מנוסה. יום הולדת הישרדות לא מוכרח להוות השקעה כלכלית משמעותית, העיקרון הוא פשוט ובמידה ואתם בעלי זמן פנוי וכישורי יצירה והנחיה תוכלו לארגן את הפעילות באופן יצירתי ומותאם ספציפית לארוע שלכם. מה שדרוש עבור יום הולדת בסגנון הישרדות הוא קודם כל מיקום. המיקום המועדף הוא כמובן באויר הפתוח, פארק כלשהו, או גינה ציבורית רחבת ידיים. אולם, ימי הולדת הנחגגים בעונת החורף הגשומה ונערכים במקום סגור, בבית, במקלט, או באולם, יכולים גם הם לדמות ולחקות את התכנית האהובה, תוך הישענות מירבית על דימיונם הפורה של הילדים. על מנת לארגן יום הולדת מסוג הישרדות עליכם לדאוג לתפאורה מתאימה ולחלוקת האזור למתחמים אשר יסמלו את האיים. התפאורה יכולה לכלול גזרי קרטון של עצי קוקוס, בובת תנין מתנפחת או סירה אשר יסמלו את אזור הביצה המאיים, סלעים או אבנים, וכו`. בנוסף, יש לדאוג לפריטי לבוש, או חבישה מתאימים, אשר יבדילו בין השבטים. לדוגמא: בנדנות בשני צבעים שונים, חגורים, או חולצות שעליהן גם ניתן להדפיס כל מה שעולה על רוחכם ומתקשר לארוע או לפעילות. עוד יש לדאוג מראש לתכנית פעילויות מפורטת, למנחה אשר ידאג להפעיל ולהשגיח על הילדים, ולפרסים הולמים הן למנצחים והן למפסידים (הרי זאת בכל זאת חגיגת יום הולדת ולא תוכנית טלויזיה). דאגו למשימות מתאגרות מספיק שיעניינו את הילדים, והתחשבו בגילם, שכן ילדים מתחת לגיל מסוים עשויים להיפגע מתהליך ההדחה ועבורם יש למצוא פתרון יצירתי אחר.
 
יום הולדת הישרדות ניתן להזמין בעלות לא מבוטלת, אם כי בהחלט סטנדרטית, מחברות ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. היתרונות שבהעזרות באנשי המקצוע המתאימים הם ברורים למדי: התפאורה תהיה מקצועית ואמינה יותר, המפעיל בעל הניסיון המוכח מובטח לשלהב את הילדים וליצור עניין בקלות רבה, וכמובן אתם תהיו פטורים מהטרחה שבארגון ובהפעלה. לכן, במידה וקיימת היכולת הכלכלית, במחיר שנע סביב 1200 ש"ח תוכלו לארגן כהרף עין יום הולדת שלא ישכח במהרה, ללא כל מאמץ מצידכם.
 

פניה מהירה

מחפשים מפעילים לימי הולדת? מצאתם! קראו עלינו וצרו קשר

 

הפעלות ליום הולדת לכל גיל

הדעה הרווחת היא שהפעלות ליום הולדת מתאימות רק לילדים, אולם לא כך הם הדברים ילדים, נערים ואפילו מבוגרים כולם נהנים מהפעלות ליום הולדת כל עוד הן טובות ומהנות. ניתן להתאים הפעלות ליום הולדת לכל גיל על ידי בחירת נושא מתאים. אולם לא רק התאמת נושא תאפשר הפעלות ליום הולדת לגילאים שונים, ישנה גם חשיבות רבה למפעילים לימי הולדת עצמם, עד כמה הם מוכשרים ובעלי ידע להעביר את האירוע תוך שמירה על מיקוד ועניין. הדבר הבולט שגורע באופן משמעותי מההנאה של האירוע הוא שהפעלות ליום הולדת אינן מעניינות או מושכות את המשתתפים, הריכוז נעלם והשעמום מחלחל וכך מתחילים לאבד עניין ולרוב אצל ילדים הם מתחילים לקום, לזוז, להפריע וכדומה. כך שישנה חשיבות רבה מאות לכישוריהם של מבצעי הפעלות ליום הולדת.

נושאים מגוונים למגוון הפעלות ליום הולדת

על אף שהפעלות לימי הולדת מתאימות לכל הגילאים עדיין ישנה חשיבות לנושא המרכזי, הרי שהנושאים המתאימים לילדים אינם מתאימים לנוער, קל וחומר למבוגרים. צוות הפעלות ליום הולדת מקצועי יש לו נושאים מגוונים שמותאמים לגילאים שונים, נוסף על הנושאים גם הציוד הנלווה משתנה בהתאם, אם זה בסוג מתקני המזון או המתנפחים למיניהם, ניתן לשלב כמובן צוותי בידור וקריוקי שתמיד מתאימים ומשתפים את כל המוזמנים. כמו כן צוותי הפעלות ליום הולדת כוללים ליצנים, קוסמים, בדרנים ועוד.

לסיכום אנו מבינים כי הפעלות ליום הולדת ניתנות להתאמה לגילאים שונים וזאת על ידי בחירת נושאים המתאימים לגיל המשתתפים. ניתן לשלב ציוד מגוון יחד עם ההפעלות ליום הולדת כגון מתנפחים, מתקני מזון, צוות ליצנים וכמובן לבחור מבין מגוון נושאים מרכזיים עם התאמה מושלמת לגיל המשתתפים.

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box