הפקות אירועים לילדים

הפקות אירועים
הופ הופ טרללה מייצגת אומנים רבים ומהשורה הראשונה ושומרת על איכות מופע ברמה הגבוהה ביותר אצלנו תוכל לקבל מענה לכל דרישה ולכל סוג אירוע אשר תבחר ובידיעה שקיבלת אירוע מבית טוב.
 
ברשותנו:

קרקס חיות,  דוכני מזון, 
מתנפחים,   קוסמים , 
להטוטנים,  מעגל מתופים, 
מופע קפוארה, ברייק דאנס, 
פינות יצירה,  מאפרות  קעקועי נצנצים , 
סטנדאפ,  בידור למבוגרים, 
תקליטנים,  קוסמים, 
זמרים, מייצגים לאירועים
ליצנים לימי הולדת,ליצנית לבריתה
 
ועוד המון אטרקציות מדהימות , אנו מקפידים על הרמה הגבוהה ביותר של אמנים , ליצנים , מתנפחים ורמה מקצועית גבוהה ביותר  תוך מתן שירות לבבי ואמין .
 
כי השמחה שלכם היא הסיפוק שלנועוד בקטיגוריה « יום הולדת הישרדות

פניה מהירה

מחפשים מפעילים לימי הולדת? מצאתם! קראו עלינו וצרו קשר

 

הפעלות ליום הולדת לכל גיל

הדעה הרווחת היא שהפעלות ליום הולדת מתאימות רק לילדים, אולם לא כך הם הדברים ילדים, נערים ואפילו מבוגרים כולם נהנים מהפעלות ליום הולדת כל עוד הן טובות ומהנות. ניתן להתאים הפעלות ליום הולדת לכל גיל על ידי בחירת נושא מתאים. אולם לא רק התאמת נושא תאפשר הפעלות ליום הולדת לגילאים שונים, ישנה גם חשיבות רבה למפעילים לימי הולדת עצמם, עד כמה הם מוכשרים ובעלי ידע להעביר את האירוע תוך שמירה על מיקוד ועניין. הדבר הבולט שגורע באופן משמעותי מההנאה של האירוע הוא שהפעלות ליום הולדת אינן מעניינות או מושכות את המשתתפים, הריכוז נעלם והשעמום מחלחל וכך מתחילים לאבד עניין ולרוב אצל ילדים הם מתחילים לקום, לזוז, להפריע וכדומה. כך שישנה חשיבות רבה מאות לכישוריהם של מבצעי הפעלות ליום הולדת.

נושאים מגוונים למגוון הפעלות ליום הולדת

על אף שהפעלות לימי הולדת מתאימות לכל הגילאים עדיין ישנה חשיבות לנושא המרכזי, הרי שהנושאים המתאימים לילדים אינם מתאימים לנוער, קל וחומר למבוגרים. צוות הפעלות ליום הולדת מקצועי יש לו נושאים מגוונים שמותאמים לגילאים שונים, נוסף על הנושאים גם הציוד הנלווה משתנה בהתאם, אם זה בסוג מתקני המזון או המתנפחים למיניהם, ניתן לשלב כמובן צוותי בידור וקריוקי שתמיד מתאימים ומשתפים את כל המוזמנים. כמו כן צוותי הפעלות ליום הולדת כוללים ליצנים, קוסמים, בדרנים ועוד.

לסיכום אנו מבינים כי הפעלות ליום הולדת ניתנות להתאמה לגילאים שונים וזאת על ידי בחירת נושאים המתאימים לגיל המשתתפים. ניתן לשלב ציוד מגוון יחד עם ההפעלות ליום הולדת כגון מתנפחים, מתקני מזון, צוות ליצנים וכמובן לבחור מבין מגוון נושאים מרכזיים עם התאמה מושלמת לגיל המשתתפים.

FaceBook

קצת עלינו

הופ הופ טרללה ליצנים, אטרקציות לילדים והפקת אירועים בעלת ותק של למעלה מ-15 שנות פעילות ומצוינות ונחשבת לחברה המובילה והאיכותית ביותר בתחום הילדים בארץ

עקבו ושתפו

social icon social icon social icon

 

S5 Box